MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Młodzieżowa Rada Miejska w Staszowie ma swoją siedzibę

OPRAC.:
Maciej Barwinek
Maciej Barwinek
Młodzi radni z kluczami do nowej siedziby.

Więcej zdjęć>>>
Młodzi radni z kluczami do nowej siedziby. Więcej zdjęć>>>UMiG Staszów
Młodzieżowa Rada Miejska w Staszowie otrzymała swoją siedzibę. Młodzi radni będą obradować w budynku przy ulicy Szkolnej 14.

Młodzieżowa Rada Miejska w Staszowie ma swoją siedzibę

Młodzi Radni otrzymali klucze do nowej siedziby z rąk burmistrza Staszowa Leszka Kopcia. Siedziba została przygotowana z myślą o potrzebach młodzieży i zapewni odpowiednie warunki do pracy Młodzieżowej Rady Miejskiej oraz organizacji działań społecznych.

Nową siedzibę oglądali Młodzi Radni, w tym prezydium Młodzieżowej Rady Miejskiej w Staszowie: przewodniczący Jakub Rożek, wiceprzewodnicząca Wiktoria Kwiatek i wiceprzewodniczący Mikołaj Monkowicz. Na spotkaniu obecne były także Ewa Kondek, zastępca burmistrza, Grażyna Kowalska, opiekun Młodzieżowej Rady Miejskiej oraz Aniceta Wójcik, koordynator Młodzieżowej Rady Miejskiej z Liceum Ogólnokształcącego w Staszowie.

- Młodzi ludzie są dla nas bardzo ważni. Zachęcamy ich do działania i uważnie słuchamy ich głosu. Mam nadzieję, że ich własna siedziba przyczyni się do jeszcze bardziej owocnej pracy młodych radnych, którzy reprezentują interesy, pomysły i poglądy swoich rówieśników – podkreślił burmistrz Staszowa Leszek Kopeć, pomysłodawca utworzenia Młodzieżowej Rady Miejskiej w Staszowie.

W przekazaniu siedziby uczestniczyła także zastępca burmistrza, Ewa Kondek. – Siedziba dla Młodzieżowej Rady powstała, by młodzi ludzie mieli gdzie się spotkać, porozmawiać i spokojnie pracować. Własne lokum to udogodnienie, którego ta aktywna młodzież oczekiwała i w pełni na nie zasługuje – mówiła Ewa Kondek.

Źródło: UMiG Staszów

od 7 lat
Wideo

Zakaz krzyży w warszawskim urzędzie. Trzaskowski wydał rozporządzenie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na staszow.naszemiasto.pl Nasze Miasto