Porażka Olimpii-Pogoń Staszów z Korną Kielce II

/PST/
Zespół Olimpii-Pogoń Staszów zanotował porażkę z Korną Kielce II w meczu świętokrzyskiej IV ligi.

Olimpia Pogoń Staszów - Korona II Kielce 1:5 (0:1)

Bramki: 0:1 Siergiej Pilipczuk 7, 0:2 Piotr Poński 57, 0:3 Marcin Cebula 60, 0:4 Jakub Mrozik 69, 0:5 Adrian Bednarski 85 z karnego, 1:5 Patryk Wąs 78.

Olimpia: Dudek - Pitek (75. Ciesielski), Dutka, M. Nowak, Malec - Rozmysłowski (76. Wojciechowski), Franus, Baczewski, K. Rzepa - P. Rzepa (74. Wąs), P. Nowak (62. Merchut).

Korona II: Łodej - Korcz (74. Jasiak), Cedro, Bednarski, Gabovs - Rogala (69. Stachura), Mrozik, Cebula, Pilipczuk - Słaby (61. Uniat), Poński (74. Gębalski).

Sędziował: Jacek Kubicki.

Rezerwy Korony odniosły kolejne wysokie zwycięstwo. Trener staszowian Grzegorz Klepacz mówił: - Spodziewałem się, że gości wzmocnią się zawodnikami z pierwszego składu, ale po cichu liczyłem na to, że uda się wywalczyć punkt. Szkoda zmarnowanej okazji Przemysława Rzepy w pierwszej połowie, który nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem - opowiadał Klepacz.
Pogoń próbowała grać z kielczanami otwartą piłkę, ale po zmianie stron taktyka ta srogo się na niej zemściła. - Do przerwy zawodziła nas skuteczność, w drugiej połowie to się poprawiło, osiągnęliśmy zdecydowaną przewagę - mówił Paweł Czaja, szkoleniowiec rezerw Korony.