Jakub Wojsa z medalem Mistrzostw Polski Ludowego Zrzeszenia Sportowego

(akr)
Na zdjęciu od lewej: Wiktor Skrobacz wice prezes Świętokrzyskiego Związku Zapaśniczego oraz trener Centrum Staszów, prezes Centrum Staszów Agata Borycka, Jakub Wojsa brązowy medalista Mistrzostw Polski LZS, Adrian Nawrot - 7 zawodnik MP, Mateusz Kogut trener koordynator, asystent trenera Skrobacza, na zdjęciu z tyłu dyrektor Powiatowego Centrum Sportowego w Staszowie Andrzej Walczowski. archiwum prywatne
W Centralnym Ośrodku Szkolenia LZS w Mielnie zostały rozegrane Mistrzostwa Polski LZS w zapasach w stylu wolnym kadetów, juniorów i młodzieżowców. W zawodach wzięło udział 200 zawodników z klubów z całego kraju.

Klub Centrum Staszów pod przewodnictwem trenera Wiktora Skrobacza reprezentowało 2 zawodników. W kategorii wagowej do 76 kilogramów Adrian Nawrot zajął 7 miejsce. Jego klubowy kolega Jakub Wojsa zdobył 3 miejsce i brązowy medal w kategorii wagowej do 46 kilogramów Mistrzostw Polski Ludowego Zrzeszenia Sportowego.

Co ważne, Jakub Wojsa w tym roku zdobył kwalifikacje do XXII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w zapasach w stylu wolnym.